Портал вакансій медичних працівників

Лікар-ендоскопіст

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"

Комунальна

Вакансія актуальна з 2022-09-02 до 2022-09-30

Адреса закладу: М.КИЇВ обл. м. Київ, 02002, м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 5
Контактна особа: Шевченко Олена Володимирівна
(044)-300-25-41
[email protected]

Посадові обов’язки

Визначає необхідні методи ендоскопічних досліджень та проводить їх пацієнтам, здійснює діагностичну і лікувальну ендоскопію у разі захворювань легень, шлунково-кишкового тракту, органів малого тазу. Опитує пацієнта про стан здоров’я, хронічні захворювання, ліки, які він приймає, вивчає медичну картку, визначає метод знеболювання. Досліджує ознаки і симптоми захворювань. Проводить окремі ендоскопічні хірургічні операції та інші маніпуляції згідно зі своєю кваліфікацією і положенням про ендоскопічне відділення. Під час ендоскопічного дослідження контролює стан пацієнта, стежить за його диханням, кров’яним тиском і частотою серцевих скорочень. Консультує лікуючих лікарів, передає висновки за результатами ендоскопічного дослідження у встановлені терміни. Якісно та своєчасно оформлює висновки за результатами проведених ендоскопічних досліджень

Кваліфікаційні вимоги

повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа". Проходження інтернатури за спеціальністю "Хірургія" з наступною спеціалізацією з "Ендоскопії". Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) вищої кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом понад 10 років.

Умови оплати праці

Оплата праці здійснюється за фактично відпрацьований час з посадового окладу (тарифної ставки) з урахуванням кваліфікаційної категорії. В разі фінансової спроможності підприємства виплачуються доплати необов'язкового характеру, заохочувальні виплати. Виплата заробітної плати проводиться двічі на місяць.

Додаткові переваги для працівника