Портал вакансій медичних працівників

Лікар загальної практики - сімейний лікар

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАШКІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ВАШКІВЕЦЬКА ЛІКАРНЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ З ПОЛІКЛІНІЧНИМ ВІДДІЛЕННЯМ"

Комунальна

Вакансія актуальна з 2022-09-02 до 2022-09-30

Адреса закладу: ЧЕРНІВЕЦЬКА обл. ВАШКІВЦІ, вулиця Д.Загула 6а
Контактна особа: Аронець Тетяна Георгіївна
+380502938972
[email protected]

Посадові обов’язки

Надавати кваліфіковану, у тому числі невідкладну, медичну допомогу в обсязі кваліфікаційної характеристики лікаря зі спеціальності «Загальна практика — сімейна медицина» в умовах амбулаторно-поліклінічного закладу та за місцем проживання пацієнтів За необхідності забезпечувати консультування пацієнтів профільними лікарями-спеціалістами та госпіталізацію хворих Проводити підготовку хворих до госпіталізації та забезпечувати обгрунтоване і своєчасне направлення їх на стаціонарне лікування Використовувати в роботі сучасні методи профілактики, діагностики, лікування та реабілітації хворих при різних захворюваннях Здійснювати профілактичну роботу, направлену на виявлення чинників ризику, ранніх і прихованих форм захворювань, запобігання розвитку захворювань, у тому числі методом вакцинації населення Проводити експертизу тимчасової непрацездатності пацієнтів, за наявності показань направляти їх до лікарської консультативної комісії Забезпечувати консультування населення з медикосоціальних та медикопсихологічних питань, питань планування сім’ї, профілактики ВІЛ/СНІД, а також здорового способу життя Забезпечувати наступність у роботі з лікарями поліклініки та стаціонару з обов’язковим використанням клінічних протоколів Проводити обов’язкові медичні огляди населення на туберкульоз, онкозахворювання, венеричні захворювання, педикульоз та коросту Проводити аналіз захворюваності та розробляти заходи щодо запобігання захворюваності, інвалідності та смертності серед населення, яке він обслуговує Виконувати інструкції з охорони праці та протипожежного захисту, правила користування апаратурою та обладнанням, профілактики внутрішньолікарняних інфекцій та професійного зараження СНІДом

Кваліфікаційні вимоги

6.1. Вища освіта другого рівня за ступенем магістра в галузі «Охорона здоров’я», спеціальністю «Технології медичної діагностики та лікування». 6.2. Спеціалізація за фахом «Ортопедія і травматологія» (інтернатура, курси спеціалізації). 6.3. Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо). 6.4. Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) I кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. 6.5. Стаж роботи за фахом понад 7 років.

Умови оплати праці

Заробітня плата згідно штатного розпису

Додаткові переваги для працівника