Портал вакансій медичних працівників

Лікар з медицини невідкладних станів

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Комунальна

Вакансія актуальна з 2022-07-27 до 2022-12-31

Адреса закладу: ЧЕРКАСЬКА обл. Черкаси, вулиця Академіка Корольова, 15
Контактна особа: Головков Антон Вікторович
+38 (063) 939-0545
[email protected]

Посадові обов’язки

1. Надавати екстрену (швидку) та невідкладну медичну допомогу дорослим і дітям на догоспітальному етапі. 2. Забезпечувати госпіталізацію хворих, потерпілих в стаціонарні лікувально-профілактичні установи в разі їх потреби. 3. Повинен бути постійно готовим до виїзду бригади швидкої медичної допомоги. 4. Вміло керувати роботою членів виїзної бригади в наданні екстреної медичної допомоги 5. Забезпечити отримання, зберігання, ведення обліку, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Кваліфікаційні вимоги

1. Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», спеціальністю «Лікувальна справа». Спеціалізація за фахом «Медицина невідкладних станів» (інтернатура, курси спеціалізації). 2. Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. 3. Стаж роботи за фахом має відповідати наявній кваліфікаційній категорії з цієї спеціальності.

Умови оплати праці

Відповідно до Постанови КМУ від 12.01.2022 № 2 “Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я” - 20000 грн.

Додаткові переваги для працівника