Портал вакансій медичних працівників

Лікар загальної практики - сімейний лікар

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОБРОВИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БОБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Комунальна

Вакансія актуальна з 2022-08-29 до 2022-10-31

Адреса закладу: ЧЕРНІГІВСЬКА обл. м.БОБРОВИЦЯ, вулиця ОЛЕГА БИЧКА, будинок №1
Контактна особа: Голуб Світлана Миколаївна
+38(097)439-44-08
[email protected]

Посадові обов’язки

Надавати кваліфіковану, у тому числі невідкладну, медичну допомогу в умовах амбулаторно-поліклінічного закладу та за місцем проживання пацієнтів. Відповідно до вимог чинного законодавства, підписує з пацієнтами (їх законними представниками) «Декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу».

Кваліфікаційні вимоги

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», спеціальністю «Лікувальна справа» або «Педіатрія». Спеціалізація за фахом «Загальна практика — сімейна медицина» (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Стаж роботи за фахом має відповідати наявній кваліфікаційній категорії з цієї спеціальності.

Умови оплати праці

Відповідно до Постанови КМУ від 12 січня 2022р №2 "Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров"я", розмір нарахованої заробітної плати лікаря встановлюється на рівні 20 000,00 гривень + доплата за кількість укладених декларацій з пацієнтами

Додаткові переваги для працівника

Безкоштовне житло, перші два місяці роботи підйомні