Портал вакансій медичних працівників

Лікар-епідеміолог

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ" ГРИШКОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ. РАЙГОРОДОЦЬКОЇ. СЕМЕНІВСЬКОЇ ТА ШВАЙКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКИХ РАД"

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2022-08-29 до 2022-12-31

Адреса закладу: Житомирська обл. Бердичів, 13312, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Житомирська 85 а
Контактна особа: Курмаз Ольга Володимиріввна
+38 (050) 109-9293
[email protected]

Посадові обов’язки

Брати участь у проведенні протиепідемічних заходів. Планувати роботу та щомісяця проводити аналіз її результатів. Застосовувати сучасні методи профілактики інфекційних та паразитарних хвороб. Активно поширювати знання з профілактики інфекційних та паразитарних хвороб серед населення. Вести лікарську документацію. Виконувати інструкції з охорони праці та пожежної безпеки, дотримуватися правил користування апаратурою та обладнанням, правил профілактики внутрішньолікарняних інфекцій та професійного зараження СНІДом і парентеральними гепатитами. Дотримуватися правил внутрішнього трудового розпорядку закладу. Керувати роботою підлеглого середнього медичного персоналу. Звітувати про свою роботу в установлені строки відповідно до форм статистичної звітності. 2.10. Постійно удосконалювати свій професійний рівень. Раз на п’ять років проходити курси підвищення кваліфікації та атестацію на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії. Працювати у спеціальному медичному одязі.

Кваліфікаційні вимоги

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», спеціальність «Медико­профілактична справа». Інтернатура за фахом «Епідеміологія». Відповідність стажу роботи за фахом та наявності кваліфікаційної категорії з епідеміології.

Умови оплати праці

10000

Додаткові переваги для працівника