Портал вакансій медичних працівників

Лікар загальної практики - сімейний лікар

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"

Комунальна

Вакансія актуальна з 2022-08-22 до 2022-12-31

Адреса закладу: КИЇВСЬКА обл. Калинівка, 08623, Київська обл., Фастівський р-н, смт. Калинівка, вул. Центральна, 86
Контактна особа: Борозенець Ірина Юріївна
(093) 561-14-27, (068) 952-62-99
[email protected]

Посадові обов’язки

* Здійснює нагляд за хворими пацієнтами. * Організовує у разі потреби консультації інших спеціалістів і госпіталізацію пацієнтів. * Надає невідкладну медичну допомогу на догоспітальному етапі. * Виконує загальні види лікарських маніпуляцій. * Веде лікарську документацію.

Кваліфікаційні вимоги

Лікар загальної практики — сімейний лікар : повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Лікувальна справа” або “Педіатрія”. Спеціалізація за фахом “Загальна практика — сімейна медицина” (інтернатура, курси спеціалізації). Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли, тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності.

Умови оплати праці

Умови оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери та Указу Президента України від 16.06.2021 року № 261/2020 "Про заходи щодо підвищення конкурентноспроможності закладів охорони здоров'я та забезпечення додаткових гарантій для медичних працівників".

Додаткові переваги для працівника