Портал вакансій медичних працівників

Лікар-лаборант

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФАСТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ФАСТІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ (МЕДИКО-САНІТАРНОЇ) ДОПОМОГИ"

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2022-08-26 до 2022-12-31

Адреса закладу: Київська обл. місто Фастів, Київська буд.57
Контактна особа: Руденко Олена Борисівна
+38 (063) 302-2178
[email protected]

Посадові обов’язки

Організовувати та забезпечувати своєчасне та якісне виконання вимірювань та досліджень в лабораторії відповідно до галузі атестації, з метою встановлення діагнозу захворювання, контролю ефективності проведеної терапії та вивчення прогнозу захворювання. Застосувати уніфіковані методи дослідження з провідних розділів лабораторної діагностики, тлумачити одержані результати вимірювань та досліджень, надати консультацію з питань лабораторної діагностики, запропонувати програму лабораторного обстеження хворого, вміти порівняти клінічні дані з результатами вимірювань та лабораторних досліджень. Раціонально використовувати засоби вимірювальної техніки, медичне випробувальне та допоміжне обладнання. Знайомити фахівців лабораторії з сучасними методами вимірювань та лабораторних досліджень, впроваджувати їх в роботу лабораторії. Проводити внутрішній лабораторний контроль виконання вимірювань в лабораторії, відповідно до Настанови з якості. Забезпечувати конфіденційність інформації про пацієнтів згідно Закону України „Про захист бази персональних даних” від 01.06.2010 року №2297-VI.

Кваліфікаційні вимоги

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Медико-профілактична справа". Спеціалізація за фахом „Клінічна лабораторна діагностика”. Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста . Без вимог до стажу роботи.

Умови оплати праці

20 000 грн

Додаткові переваги для працівника