Портал вакансій медичних працівників

Лікар-лаборант

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЕПЕТІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2022-08-26 до 2022-09-30

Адреса закладу: Хмельницька обл. м.Шепетівка, вул.Валі Котика 85
Контактна особа: Ільчук Лариса Вікторівна
0673823090
[email protected]

Посадові обов’язки

Надає спеціалізовану медичну допомогу хворим з інфекційною патологією, зокрема й швидку та невідкладну. Проводить амбулаторний прийом відповідно до затвердженого графіка, регулює прийом пацієнтів із первинним та повторним зверненням.

Кваліфікаційні вимоги

Лікар - інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа". Спеціалізація за фахом "Інфекційні хвороби" (інтернатура, курси спеціалізації). Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) вищої кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом - понад 10 років. Лікар- інфекціоніст І кваліфікаційної категорії: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа". Спеціалізація за фахом "Інфекційні хвороби" (інтернатура, курси спеціалізації). Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) І кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом -понад 7 років. Лікар- інфекціоніст ІІ кваліфікаційної категорії: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа". Спеціалізація за фахом "Інфекційні хвороби" (інтернатура, курси спеціалізації). Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо) Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) II кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом -понад 5 років. Лікар- інфекціоніст: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа". Спеціалізація за фахом "Інфекційні хвороби" (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Без вимог до стажу роботи. 6.2. В окремих випадках, лікарем- інфекціоністом інфекційного відділення може призначатись лікар, безпосередньо після закінчення інтернатури за спеціалізацією "Інфекційні хвороби", за направленням обласного департаменту охорони здоров'я або Міністерства охорони здоров'я України.

Умови оплати праці

Згідно актів законодавства та колективного договору

Додаткові переваги для працівника