Портал вакансій медичних працівників

Лікар загальної практики - сімейний лікар

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ПОКРОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"

Комунальна

Вакансія актуальна з 2024-04-05 до 2024-12-31

Адреса закладу: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА обл. село Покровське, вул. Шевченко, 2
Контактна особа: Матюк Віта Григорівна
095-526-1652
[email protected]

Посадові обов’язки

Надавати кваліфіковану, у тому числі невідкладну, медичну допомогу. Проводити підготовку хворих до госпіталізації та забезпечувати обґрунтоване і своєчасне направлення їх на стаціонарне лікування. Використовувати в роботі сучасні методи профілактики, діагностики, лікування та реабілітації хворих при різних захворюваннях. Вести обліково-звітну медичну документацію.

Кваліфікаційні вимоги

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа" або "Педіатрія". Спеціалізація за фахом "Загальна практика - сімейна медицина" (інтернаура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Стаж роботи за фахом має відповідати наявній кваліфікаційній категорії з цієї спеціальності.

Умови оплати праці

Оплата праці на підприємстві формується на підставі законів та інших нормативно-правових актів України, Генеральної, Галузевої і територіальної угод, Колективного договору. На підприємстві застосовується погодинно-преміальна система оплати праці. Нарахована заробітна плата граничним розміром не обмежується. Визначення розміру заробітної плати проводиться у всіх випадках окремо за основною посадою і при роботі за сумісництвом.

Додаткові переваги для працівника

Покровська сільська рада потурбується про надання безкоштовного житла.