Портал вакансій медичних працівників

Лікар загальної практики - сімейний лікар

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ПОКРОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"

Комунальна

Вакансія актуальна з 2024-03-20 до 2024-12-31

Адреса закладу: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА обл. село Покровське, вул. Шевченко, 2
Контактна особа: Матюк Віта Григорівна
095-526-1652
[email protected]

Посадові обов’язки

Надавати кваліфіковану, у тому числі невідкладну, медичну допомогу. Проводити підготовку хворих до госпіталізації та забезпечувати обґрунтоване і своєчасне направлення їх на стаціонарне лікування. Використовувати в роботі сучасні методи профілактики, діагностики, лікування та реабілітації хворих при різних захворюваннях. Вести обліково-звітну медичну документацію.

Кваліфікаційні вимоги

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа" або "Педіатрія". Спеціалізація за фахом "Загальна практика - сімейна медицина" (інтернаура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Стаж роботи за фахом має відповідати наявній кваліфікаційній категорії з цієї спеціальності.

Умови оплати праці

Оплата праці на підприємстві формується на підставі законів та інших нормативно-правових актів України, Генеральної, Галузевої і територіальної угод, Колективного договору. На підприємстві застосовується погодинно-преміальна система оплати праці. Нарахована заробітна плата граничним розміром не обмежується. Визначення розміру заробітної плати проводиться у всіх випадках окремо за основною посадою і при роботі за сумісництвом. Посадовий оклад не може бути встановлений меншим ніж розмір прожиткового мінімуму, встановлений для працездатних осіб Законом України «Про державний бюджет» на відповідний рік.

Додаткові переваги для працівника

Покровська сільська рада потурбується про надання безкоштовного житла.