Портал вакансій медичних працівників

Лікар-інфекціоніст дитячий

КНП "Чернігівська обласна дитяча лікарня" ЧОР

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2024-03-12 до 2024-12-31

Адреса закладу: Чернігівська обл. Чернігів, вул. Пирогова, 16
Контактна особа: Пасічник Оксана Іванівна
0932920096
[email protected]

Посадові обов’язки

Надавати спеціалізовану, швидку і невідкладну медичну допомогу дітям з інфекційними захворюваннями, застосовувати сучасні методи профілактики, діагностики і лікування інфекційних хвороб. Здійснювати нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів. Працювати в тісному контакті з лікарями інших спеціальностей, з санітарно-епідеміологічною службою; організовувати і проводити консультації хворих дітей. Проводити протиепідемічні профілактичні заходи. Дотримується принципів медичної деонтології. Вести лікарську документацію.

Кваліфікаційні вимоги

Повна вища освіта за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Педіатрія". Спеціалізація за фахом "Дитячі інфекційні хвороби" . Безперервний професійний розвиток. Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Без вимог до стажу роботи. Бажання допомогти, тактовність, доброзичливість.

Умови оплати праці

Згідно штатного розпису з урахуванням вимог чинного законодавства

Додаткові переваги для працівника

Забезпечення житлом, повний соціальний пакет, повна зайнятість, офіційне працевлаштування, кар'єрний ріст, доступ до навчальних ресурсів та семінарів, забезпечення сучасним обладнанням та інструментами, робота в дружньому колективі.