Портал вакансій медичних працівників

Лікар-анестезіолог

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРЕЯСЛАВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ. ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ. ДІВИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА ЦИБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2022-08-19 до 2022-12-31

Адреса закладу: Київська обл. Переяслав, Богдана Хмельницького, 137
Контактна особа: Волкова Марина Григорівна
045 67 5 14 42
[email protected]

Посадові обов’язки

Застосовувати сучасні методи профілактики, діагностики, лікування та реабілітації хворих на алкоголізм, наркоманію та токсикоманію. Проводити кваліфіковане амбулаторне лікування пацієнтів з алкоголізмом, токсикоманією та наркоманією відповідно до клінічних протоколів. Проводити диспансеризацію хворих на алкоголізм, токсикоманію та наркоманію. Надавати невідкладну та швидку медичну допомогу хворим на алкоголізм, токсикоманію та наркоманію та допомогу при неврологічних порушеннях, які виникли внаслідок токсичної дії алкоголю, наркотиків та токсичних препаратів. Здійснювати нагляд за побічними реакціями лікарських засобів. Консультувати пацієнтів за направленням лікарів інших спеціальностей.

Кваліфікаційні вимоги

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», спеціальність «Лікувальна справа». Інтернатура за фахом «Наркологія».

Умови оплати праці

Згідно чинного законодавства.

Додаткові переваги для працівника