Портал вакансій медичних працівників

Лікар-педіатр-неонатолог

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРЕЯСЛАВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ. ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ. ДІВИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА ЦИБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2022-08-19 до 2022-12-31

Адреса закладу: Київська обл. Переяслав, Богдана Хмельницького, 137
Контактна особа: Волкова Марина Григорівна
045 67 5 14 42
phcr[email protected]

Посадові обов’язки

Забезпечувати догляд за здоровими новонародженими, а також кваліфіковану планову і невідкладну допомогу при розладах ранньої адаптації та захворюваннях новонароджених. Визначати ступінь ризику виникнення перинатальної патології, оцінювати показники обстеження стану внутрішньоутробного плода. Своєчасно отримувати інформацію щодо ведення пологів та стану плода. Після народження проводити первинний огляд новонародженого. Визначати ступінь зрілості та гестаційний вік, стан розвитку та здоров’я новонародженого, необхідність проведення реанімаційних заходів та обсяг невідкладної допомоги. За потреби — надавати необхідну первинну та реанімаційну допомогу новонародженому. Здійснювати динамічний нагляд за здоровими та хворими новонародженими, проводити необхідні діагностичні та лікувально­профілактичні заходи. Застосовувати сучасні методи діагностики та лікування новонароджених із різними патологічними станами та захворюваннями.

Кваліфікаційні вимоги

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», спеціальністю «Педіатрія». Спеціалізація за фахом «Неонатологія» (інтернатура, курси спеціалізації).

Умови оплати праці

Згідно чинного законодавства.

Додаткові переваги для працівника