Портал вакансій медичних працівників

Лікар загальної практики - сімейний лікар

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБРОВИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Комунальна

Вакансія актуальна з 2024-01-01 до 2024-12-31

Адреса закладу: РІВНЕНСЬКА обл. м. Дубровиця, м. Дубровиця, вул. Воробинська 180
Контактна особа: Чайковська Тетяна Вікторівна
0973485655
[email protected]

Посадові обов’язки

1. Застосовувати сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації хворих терапевтичного профілю. 2. Надавати швидку та невідкладну медичну допомогу. 3. Здійснювати нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів. 4. Проводити консультації за направленнями лікарів інших спеціальностей. 5. Брати участь в проведенні протиепідемічних заходів у разі виникнення осередку інфекції. 6. Дотримуватись принципів медичної деонтології. 7. Планувати роботу і проводити аналіз її результатів. 8. Керувати роботою середнього медичного персоналу. 9. Вести лікарську документацію. 10. Брати активну участь у поширенні медичних знань серед населення. 11. Постійно удосконалювати свій професійний рівень.

Кваліфікаційні вимоги

Лікар-терапевт: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа". Спеціалізація за фахом "Терапія" (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Без вимог до стажу роботи.

Умови оплати праці

Заробітна плата за виконану у повному обсязі норму праці на 0,5 посади установлюється в межах фонду оплати праці у розмірі не менше ніж 10000 гривень

Додаткові переваги для працівника