Портал вакансій медичних працівників

Лаборант (медицина)

Інститут онкології Академії медичних наук України

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2024-01-18 до 2024-09-30

Адреса закладу: Київська обл. Київ, вулиця Юлії Здановської, 33/43
Контактна особа: Леміш Валентина Олексіївна
0509042098
[email protected]

Посадові обов’язки

Шукаємо тих, хто допомагає лікарям у підготовці до проведення діагностики, і буде правою рукою у важливих етапах роботи . У нашій лабораторії, ми розуміємо, що без вашої допомоги лікарі не можуть зробити важливі висновки. Ваші руки — підготують зразки для подальшого аналізу, який відіграє ключову роль у точній діагностиці. Обладнує робоче місце. Виготовляє реактиви, розчини, дезінфікуючі засоби. Бере матеріал для лабораторних досліджень. Проводить основні види досліджень з використанням сучасної лабораторної апаратури і інструментарію. Забезпечує протиепідемічний режим в лабораторії. Знешкоджує відпрацьований матеріал. Миє лабораторний посуд, проводить його стерилізацію. Дотримується правил охорони праці. Веде медичну документацію. Надає першу медичну допомогу. Постійно удосконалює свій професійний рівень.

Кваліфікаційні вимоги

неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або базова вища освіта (бакалавр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лабораторна діагностика". Спеціалізація за фахом "Клінічна діагностика". Без вимог до стажу роботи. або неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або базова вища освіта (бакалавр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лабораторна діагностика". Спеціалізація за фахом "Патологічна анатомія". Без вимог до стажу роботи.

Умови оплати праці

від 20000 грн

Додаткові переваги для працівника

Навіть без досвіду роботи — ми вас навчимо! Нам важливо бачити в нашій команді пристрасних і цілеспрямованих людей, які готові зануритися у світ патогістології та медичних досліджень! Якщо ви не маєте досвіду в даній сфері, не хвилюйтеся — ми готові поділитися нашими знаннями та навичками з вами. Ми пропонуємо навчання та практичну підтримку для новачків, наша команда готова підтримати вас на кожному етапі вашого професійного зростання. Тому, якщо ви відчуваєте в собі бажання вчитися, досліджувати та розвиватися в цій галузі, не соромтеся, напишіть нам або зателефонуйте!