Портал вакансій медичних працівників

Лікар-анестезіолог

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАРЛІВСЬКА ЛІКАРНЯ ІМ.Л.В. РАДЕВИЧА"

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2023-11-29 до 2024-12-31

Адреса закладу: Полтавська обл. Карлівка, м.Карлівка в.Радевича 2
Контактна особа: Лаврик Лідія Леонідівна
0992652487
[email protected]

Посадові обов’язки

Анестезіолог відповідає за безболісний стан пацієнта під час медичних процедур. Його обов'язки включають вибір та застосування анестезії, моніторинг пацієнта, управління більовим синдромом, співпрацю з медичним персоналом та надання екстреної допомоги. Також він відповідає за післяопераційний догляд та моніторинг пацієнта в реабілітаційному періоді. Анестезіолог відповідає за безболісний стан пацієнта під час медичних процедур. Його обов'язки включають вибір та застосування анестезії, моніторинг пацієнта, управління більовим синдромом, співпрацю з медичним персоналом та надання екстреної допомоги. Також він відповідає за післяопераційний догляд та моніторинг пацієнта в реабілітаційному періоді. Анестезіолог відповідає за забезпечення безболісного стану пацієнта під час медичних втручань, обирає методи анестезії та моніторить фізіологічні показники. Керує управлінням більовим синдромом, співпрацює з медичним персоналом та надає екстрену допомогу. Відповідає за моніторинг пацієнта в післяопераційному періоді.

Кваліфікаційні вимоги

Для вакансії лікаря анестезіолога потрібно мати вищу медичну освіту, ліцензію на практику, досвід роботи у відповідній області, знання сучасних методів діагностики лікування, вміння працювати з медичною документацією, а також високі комунікативні та міжособисті навички.

Умови оплати праці

Умови оплати праці лікаря анестезіолога включають конкурентоспроможний оклад, можливість отримання бонусів чи премій в залежності від досягнень та показників роботи, можливість професійного розвитку.

Додаткові переваги для працівника

за результатами співбесіди