Портал вакансій медичних працівників

Медичний директор

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДМИТРІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" ДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Комунальна

Вакансія актуальна з 2023-08-11 до 2023-12-31

Адреса закладу: КИЇВСЬКА обл. Дмитрівка, вулиця Садова, 12, село Дмитрівка, Бучанський район, Київська область
Контактна особа: Дадівєріна-Перехрестюк Наталія Миколаївна
+38 (066) 515-4915
[email protected]

Посадові обов’язки

Здійснює керівництво закладом охорони здоров’я у порядку делегованих йому керівником повноважень з медичних питань, відповідно до чинного законодавства України. У разі відсутності керівника за його дорученням виконує його обов’язки. Організовує надання пацієнтоорієнтованих послуг з медичного обслуговування населення з додержанням галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. Розробляє та впроваджує в закладі систему безперервного удосконалення якості послуг з метою забезпечення безпеки пацієнтів, своєчасності допомоги, економічної ефективності, досягнення найкращих результатів на основі наукових знань та принципів доказової медицини. Координує зовнішню та внутрішню взаємодію підрозділів закладу охорони здоров’я. Відповідає за організацію безперервного професійного розвитку медичного персоналу. Впроваджує сучасні методики діагностики та лікування. Організовує медичну допомогу при надзвичайних ситуаціях. Оцінює якість надання медичної допомоги тощо. Керує підлеглим персоналом. Також проводить лікарську діяльність за спеціальностями "лікар загальної практики-сімейний лікар" або "педіатрія".

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта другого рівня за ступенем магістра у галузі знань «Охорона здоров’я» з наступною спеціалізацією зі спеціальності «Організації і управління охороною здоров'я". Стаж роботи не менше ніж 5 років за основною лікарською спеціальністю.

Умови оплати праці

25380+премія+надбавки.

Додаткові переваги для працівника