Портал вакансій медичних працівників

Лікар-терапевт

Дядьковицька районна лікарня №2 Рівненського району

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2023-08-02 до 2023-12-31

Адреса закладу: Рівненська обл. Дядьковичі, 35361 с.Дядьковичі вул.Козацький шлях 107
Контактна особа: Світлана ГРЕЧКО
0970528124
[email protected]

Посадові обов’язки

Здійснює клінічні огляди для оцінювання, діагностики й моніторингу стану пацієнта (хвороби, травми тощо); проводить лікування, реабілітацію, профілактику та диспансерне спостереження захворювань терапевтичного профілю. Отримує інформацію про стан здоров’я пацієнта, інтерпретує результати лабораторних та інших видів і методів медичних обстежень, виявляє загальні та специфічні ознаки захворювання. Проводить диференціальну діагностику захворювання, обґрунтовує клінічний діагноз, визначає схему, план і тактику лікування пацієнта, медичні показання й медичні протипоказання до додаткових методів обстеження. Наглядає за побічними реакціями/дією лікарських засобів.

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта другого рівня за ступенем магістра в галузі «Охорона здоров’я», спецiальнiстю «Технології медичної діагностики та лікування». Спеціалізація за фахом «Терапія» (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Без вимог до стажу роботи. Володіння державною мовою та застосування її під час виконання службових обов'язків відповідно до Закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Умови оплати праці

Аванс і заробітна плата пропорційно обсягу роботи, відповідно до чинного законодавства про оплату праці медичних працівників, можливі премії

Додаткові переваги для працівника