Портал вакансій медичних працівників

Лікар-терапевт

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБРОВИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Комунальна

Вакансія актуальна з 2023-07-26 до 2023-12-31

Адреса закладу: РІВНЕНСЬКА обл. м. Дубровиця, вул. Воробинська 180
Контактна особа: Чайковська Тетяна Вікторівна
0973485655
[email protected]

Посадові обов’язки

1. Застосовувати сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації хворих терапевтичного профілю. 2. Надавати швидку та невідкладну медичну допомогу. 3. Здійснювати нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів. 4. Проводити консультації за направленнями лікарів інших спеціальностей. 5. Брати участь в проведенні протиепідемічних заходів у разі виникнення осередку інфекції. 6. Дотримуватись принципів медичної деонтології. 7. Планувати роботу і проводити аналіз її результатів. 8. Керувати роботою середнього медичного персоналу. 9. Вести лікарську документацію. 10. Брати активну участь у поширенні медичних знань серед населення. 11. Постійно удосконалювати свій професійний рівень.

Кваліфікаційні вимоги

Повна вища освіта за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа". Спеціалізація за фахом "Терапія" (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Без вимог до стажу роботи.

Умови оплати праці

Лікар-терапевт приймається на 0,5 посади. Нарахована заробітна плата за виконану у повному обсязі норму праці установлюється в межах фонду оплати праці у розмірі не менше ніж 10 000 гривень.

Додаткові переваги для працівника