Портал вакансій медичних працівників

Лікар з функціональної діагностики

"Комунальна медична установа "Міська лікарня №3"

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2023-07-19 до 2023-12-31

Адреса закладу: Донецька обл. Краматорськ, м. Краматорськ, вул. Героїв України, 17
Контактна особа: Нещерет Лілія Леонідівна
0661240211
[email protected]

Посадові обов’язки

чинне законодавство про охорону здоров'я та нормативні документи, що регламентують діяльність органів управління та закладів охорони здоров'я; основи права в медицині; права, обов'язки та відповідальність лікаря з функціональної діагностики; організацію системи функціональної діагностики; клінічну анатомію органів і систем організму; нормальну і патологічну фізіологію основних систем організму; біофізичні основи функціональних методів дослідження; клінічну симптоматику невідкладних станів, методи їх діагностики та лікування; клінічні симптоми основних хвороб серцево-судинної, дихальної і нервової систем, принципи їх лікування та профілактики; номенклатуру і метрологічні характеристики обладнання для функціональних досліджень, правила безпечного його використання; стандарти використання методів функціональної діагностики хвороб серцево-судинної, дихальної і нервової систем; принципи аналізу, інтерпретації результатів функціональних досліджень та складання обґрунтованого висновку; підходи до застосування комп'ютерних технологій у функціонально-діагностичних дослідженнях; правила оформлення медичної документації; сучасні джерела медичної інформації, методи її аналізу та узагальнення. Повинен володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов'язків відповідно до Закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної". 1. Визначати показання для виконання функціональних досліджень, потребу в консультації суміжних спеціалістів, показання для госпіталізації; 2. Оформляли діагностичні заключення згідно з існуючими стандартами; 3. Виконувати методи дослідження: • ЕКГ у 12 відведеннях • Спірометрія • Дистанційна ЕКГ.

Кваліфікаційні вимоги

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа" або "Педіатрія". Проходження інтернатури за спеціальністю "Загальна практика - сімейна медицина", "Внутрішні хвороби" або "Педіатрія" з наступною спеціалізацією з "Функціональної діагностики". Безперервний професійний розвиток. Наявність сертифіката лікаря з функціональної діагностики. Без вимог до стажу роботи.

Умови оплати праці

Згідно Постанови КМУ від 13.01.2023 №28 «Деякі питання оплати праці медичних, фармацевтичних працівників та фахівців з реабілітації державних та комунальних закладів охорони здоров’я»: на рівні не менше 20000 грн. за повністю відпрацьовану місячну норму праці.

Додаткові переваги для працівника

Щорічна додаткова відпустка 7 календарних днів за особливий характер праці.