Портал вакансій медичних працівників

Лікар-психіатр

"Комунальна лікувально-профілактична установа "Міська психіатрична лікарня м.Краматорська"

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2023-01-01 до 2023-12-31

Адреса закладу: Донецька обл. Краматорськ, вул. Катерини Білокур, 1А
Контактна особа: Свиридова Світлана Миколаївна
+380 66 712 95 16
[email protected]

Посадові обов’язки

Застосовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації хворих психіатричного профілю, надає їм швидку та невідкладну медичну допомогу. Здійснює нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів. Проводить консультації за направленням лікарів інших спеціальностей. Дотримується принципів медичної деонтології. Керує роботою середнього медичного персоналу. Планує роботу та проводить аналіз її результатів. Веде лікарську документацію. Постійно удосконалює свій професійний рівень.

Кваліфікаційні вимоги

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Лікувальна справа”. Спеціалізація за фахом “Психіатрія” (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Без вимог до стажу роботи.

Умови оплати праці

Згідно Постанови КМУ від 13.01.2023 року № 28 «Деякі питання оплати праці медичних, фармацевтичних працівників та фахівців з реабілітації державних та комунальних закладів охорони здоров’я»: на рівні не менше 20000 грн. за повністю відпрацьовану місячну норму праці

Додаткові переваги для працівника

Щорічна додаткова відпустка 25 календарних днів за особливий характер праці.