Портал вакансій медичних працівників

Лікар-терапевт

"Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Сенчанської сільської ради" Полтавської області"

Комунальна

Вакансія актуальна з 2022-05-25 до 2023-12-31

Адреса закладу: ПОЛТАВСЬКА обл. село Сенча, 37254,Полтавська обл. Миргородський р-н с. Сенча вул. Першотравнева буд. 9
Контактна особа: Барчук Юлія Анатоліївна
+380669035172
[email protected]

Посадові обов’язки

Здійснює клінічні огляди для оцінювання, діагностики й моніторингу стану пацієнта (хвороби, травми тощо); проводить лікування, реабілітацію, профілактику та диспансерне спостереження захворювань терапевтичного профілю.Отримує інформацію про стан здоров’я пацієнта, інтерпретує результати лабораторних та інших видів і методів медичних обстежень, виявляє загальні та специфічні ознаки захворювання.Оцінює важкість стану пацієнта, застосовує необхідні заходи для надання медичної допомоги пацієнту.Проводить диференціальну діагностику захворювання, обгрунтовує клінічний діагноз, визначає схему, план і тактику лікування пацієнта, медичні показання й медичні протипоказання до додаткових методів обстеження. Наглядає за побічними реакціями/дією лікарських засобів. Проводить консультації за направленнями лікарів інших спеціальностей. Надає швидку (невідкладну) медичну допомогу; визначає обсяг і послідовність реанімаційних заходів із застосуванням основних навичок життєзабезпечення, екстрених процедур (уколів, дефібриляції тощо), установлює необхідні спеціальні методи дослідження та показання до госпіталізації.Співпрацює з лікарями інших спеціальностей як у самій лікарні, так і в спеціалізованих центрах, стаціонарах, диспансерах та інших закладах охорони здоров’я. Консультує пацієнтів і їхніх родичів щодо подальшого амбулаторного лікування після виписки зі стаціонару. Своєчасно веде та якісно оформлює медичну та іншу документацію відповідно до встановлених правил і термінів. Сприяє поширенню медичних знань серед населення.

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта. Спеціалізація за фахом «Терапія» (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста.

Умови оплати праці

згідно законодавства

Додаткові переваги для працівника

забезпечення житлом