Портал вакансій медичних працівників

Лікар-алерголог

Костопільська центральна районна лікарня

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2023-05-01 до 2023-12-31

Адреса закладу: Рівненська обл. м. Костопіль, вул. Степанська, 52А
Контактна особа: Андрушко Наталія Миколаївна
0365721160
[email protected]

Посадові обов’язки

Збирає алергологічний анамнез, визначає обсяг загальних та спеціальних обстежень, проводить алергообстеження, призначає та інтерпретує алергокомпонентну діагностику, призначає алергенспецифічну терапію та контролює її виконання, призначає гіпоалергенну дієту. Застосовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації хворих алергологічного профілю. Надає невідкладну медичну допомогу; консультує хворих за направленнями лікарів інших спеціальностей. Здійснює нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів.

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта другого (магістерського) рівня у галузі знань 22 "Охорона здоров'я" за спеціальністю 222 "Медицина" або повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа". Проходження інтернатури за спеціальністю "Внутрішні хвороби", "Загальна практика - сімейна медицина", "Терапія" з наступною спеціалізацією "Алергологія". Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста.

Умови оплати праці

згідно Положення про оплату праці КНП з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13 січня 2023 року № 28 «Деякі питання оплати праці медичних, фармацевтичних працівників та фахівців з реабілітації державних та комунальних закладів охорони здоров’я»

Додаткові переваги для працівника