Портал вакансій медичних працівників

Лікар-хірург

Костопільська центральна районна лікарня

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2023-05-01 до 2023-12-31

Адреса закладу: Рівненська обл. м. Костопіль, вул. Степанська, 52А
Контактна особа: Андрушко Наталія Миколаївна
0365721160
[email protected]

Посадові обов’язки

Огляд пацієнта, оцінка загального стану та визначення ознак, що свідчать про судинні захворювання головного та спинного мозку, захворювання нервової системи. Визначення найбільш інформативних додаткових методів діагностики. Встановлення діагнозу. Оцінка стану судинної патології в нейрохірургічному аспекті, нейроонкології, функціональної та відновної нейрохірургії тощо. Визначення показань показання до невідкладних оперативних втручань у разі порушень кровообігу головного мозку. Визначення алгоритму невідкладної допомоги хворим із судинною патологією. Призначення та контроль за передопераційною підготовкою пацієнтів. Виконання нейрохірургічних втручань згідно зі сучасними стандартами. Розробку схем післяопераційного менеджменту пацієнта. Консультативну допомогу лікарям інших спеціальностей мед закладу. Надання невідкладної допомоги пацієнтам з нейротравмою і гострою патологією судин головного мозку тощо

Кваліфікаційні вимоги

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа". Спеціалізація за фахом "Нейрохірургія" (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста.

Умови оплати праці

згідно Положення про оплату праці КНП з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13 січня 2023 року № 28 «Деякі питання оплати праці медичних, фармацевтичних працівників та фахівців з реабілітації державних та комунальних закладів охорони здоров’я»

Додаткові переваги для працівника