Портал вакансій медичних працівників

Лікар-отоларинголог

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РОЗДІЛЬНЯНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" РОЗДІЛЬНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2023-02-02 до 2023-12-31

Адреса закладу: Одеська обл. м.Роздільна, вул.Європейська,буд.1
Контактна особа: Киричук Катерина Михайлівна
+380662832038
[email protected]

Посадові обов’язки

Проводить епідеміологічний аналіз причин та умов, що сприяють або можуть сприяти поширенню збудників інфекцій у КНП «Зразківська лікарня», визначає шляхи та фактори їх поширення та оцінює ступінь ризику інфікування пацієнтів і медичного персоналу. Бере участь у розробленні плану дій щодо профілактика інфекцій та інфекційного контролю на основі епідеміологічних даних і пріоритетів, спрямованих на зниження захворюваності, летальності від інфекційних захворювань. Організовує епідеміологічний нагляд за девайс-асоційованими інфекційними хворобами, пов’язаними з наданням медичної допомоги, за бактеріями з множинною та панрезистентністю до антибактеріальних препаратів. Визначає перелік донозологічних і нозологічних форм, які підлягають обліку у ЛПЗ, попередню робочу версію для кожного випадку інфекційного захворювання. Бере участь у розробленні стандартних операційних процедур із забору, зберігання і транспортування зразків біологічних матеріалів для мікробіологічних досліджень. Організує облік та аналіз щоденної інформації, що надходить із відділень КНП «Зразківська лікарня». Визначає перелік показань та обсяг мікробіологічних досліджень для ВІК щодо дотримання встановленого санітарно-протиепідемічного режиму.

Кваліфікаційні вимоги

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», спеціальністю «Медико-профілактична справа". Спеціалізація за фахом «Епідеміологія» (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста Без вимог до стажу роботи.

Умови оплати праці

Оплата праці працівників здійснюється пропорційно відпрацьованому часу, виходячи з посадового окладу, або в залежності від виробітку і відрядних розцінок з урахуванням доплат, підвищень та надбавок, передбачених діючим законодавством.

Додаткові переваги для працівника