Портал вакансій медичних працівників

Лікар-рентгенолог

"КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РОЗДІЛЬНЯНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" РОЗДІЛЬНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2023-02-02 до 2023-12-31

Адреса закладу: Одеська обл. м.Роздільна, вул.Європейська,буд.1
Контактна особа: Киричук Катерина Михайлівна
+380662832038
[email protected]

Посадові обов’язки

Визначає показання та відповідно до клінічного завдання застосовує методики рентгенологічного обстеження (комп’ютерного томографічного, магнітно-резонансно-томографічного тощо). Складає план рентгенологічного обстеження з огляду на діагностичну ефективність та за наявності показань до його проведення. Обґрунтовує відмову проводити рентгенологічне дослідження, якщо ризик перевищує користь для пацієнта, фіксує мотивовані відмови в медичній документації, інформує лікаря, який видав направлення. Контролює готовність пацієнта до рентгенівської процедури та проводить кваліфіковане рентгенологічне обстеження, зокрема з контрастуванням судинного русла. Розраховує дозу рентгенівського випромінювання, яку отримав пацієнт під час рентгенологічного обстеження, убезпечує рентгенологічні обстеження. Аналізує отримані зображення/результати рентгенологічного обстеження, оформлює висновок із зазначенням нозологічної форми патологічного процесу відповідно до встановленого порядку. Виявляє та аналізує причини розбіжностей висновків рентгенологічного обстеження з результатами інших діагностичних, клінічних та морфологічних досліджень, обговорює результати аналізу з лікарями інших спеціальностей, членами родини пацієнта. Забезпечує збереження документації, носіїв діагностичних зображень, створює цифрові та жорсткі копії рентгенологічних обстежень, архівує проведені рентгенологічні обстеження в автоматизованій мережевій системі лікарні.

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта другого (магістерського) рівня в галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Медицина», підготовку в інтернатурі за спеціальністю «Радіологія-діагностика» з наступною спеціалізацією «Рентгенологія» та має сертифікат лікаря-спеціаліста, без вимог до стажу роботи.

Умови оплати праці

Оплата праці працівників здійснюється пропорційно відпрацьованому часу, виходячи з посадового окладу, або в залежності від виробітку і відрядних розцінок з урахуванням доплат, підвищень та надбавок, передбачених діючим законодавством.

Додаткові переваги для працівника