Портал вакансій медичних працівників

Лікар-рентгенолог

"КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОТОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ"

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2022-08-01 до 2022-09-30

Адреса закладу: Одеська обл. Подільськ, вул. Каштанова 76
Контактна особа: Залога Ольга Володимирівна
0486273832
[email protected]

Посадові обов’язки

1. Проводити кваліфіковане рентгенологічне обстеження, впроваджувати у практику нові високоефективні методи досліджень. 2. Контролювати реєстрацію та облік рентгенологічних досліджень, забезпечувати оформлення та надавати висновки за результатами досліджень. 3. Виявляти та аналізувати причини розбіжностей висновків рентгенологічного обстеження та результатів інших діагностичних, клінічних і морфологічних досліджень. 4. Брати участь у проведенні клінічних розборів, клініко­рентгенологічних, клініко­патологоанатомічних конференцій тощо. 5. Систематично проводити аналіз кількісних та якісних показників своєї діяльності. Постійно удосконалювати свій професійний рівень. 6. Надавати консультативну допомогу фахівцям клінічних підрозділів. 7. Впроваджувати заходи, спрямовані на збереження матеріальних цінностей, забезпечувати якість рентгенодіагностики, дотримуватися правил безпеки, в тому числі радіаційної безпеки. 8. Керувати роботою середнього та молодшого медичного персоналу. 9. Відповідно до затвердженого графіка здійснювати ургентне чергування. 10. Знати та виконувати вимоги нормативних актів про охорону праці, правил поводження з механізмами, обладнанням, користування засобами колективного та індивідуального захисту. 11. Дотримуватися зобов’язань щодо охорони праці, передбачених колективною угодою та правилами внутрішнього трудового розпорядку. 12. Проходити у встановленому порядку попередній та періодичні медичні огляди і робити всі необхідні щеплення. 13. Співпрацювати з керівником закладу охорони здоров’я щодо створення безпечних нешкідливих умов праці, особисто вживати посильних заходів щодо усунення будь­якої виробничої ситуації, яка може створити загрозу життю чи здоров’ю медичного персоналу та пацієнтів, а також навколишньому середовищу. Повідомляти про небезпеку безпосереднього керівника або іншу посадову особу. 14. Володіти навиками роботи з комп’ютерною технікою.

Кваліфікаційні вимоги

1. Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», спеціальністю «Лікувальна справа». Інтернатура за спеціальністю «Радіологія — діагностика» з подальшою спеціалізацією з рентгенології. 2. Сертифікат лікаря­-спеціаліста. 3. Стаж роботи за фахом має відповідати наявній кваліфікаційній категорії з цієї спеціальності.

Умови оплати праці

Ми пропонуємо: стабільний, конкурентний рівень заробітної плати. Офіційне працевлаштування. Сучасне обладнання для роботи. Комфортні умови

Додаткові переваги для працівника