Портал вакансій медичних працівників

Ерготерапевт

КОМУНАЛЬНА ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНА УСТАНОВА СЕЛИДІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2022-08-01 до 2023-01-01

Адреса закладу: Донецька обл. місто Селидове, м. Селидове, вул.Московська,43
Контактна особа: Воронкова Світлана Іванівна
06237-74876
[email protected]

Посадові обов’язки

Надання кваліфікованої медичної допомоги населенню по своїй спеціальності у відділенні медичної реабілітації та кабінеті відновного лікування та реабілітації у поліклінічному відділенні. Фізична реабілітація направлена на відновлення втрачених рухових функцій та дрібної моторики верхніх кінцівок, заняття спрямовані на тренування координації рухів, памяті й уваги, робота з психологічним станом пацієнта, рівнем його пристосованості до самостійного життя у побуті. Веде документацію, працює у МІС, постійно удосконалює свій професійний рівень.

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта (магістр) у галузі знань "Охорона здоров'я" за спеціальністю "Фізична терапія, ерготерапія" або вища освіта (магістр) у галузі знань "Охорона здоров'я" за спеціальністю "Фізична реабілітація", або вища освіта (спеціаліст, магістр) у галузі знань "Фізичне виховання, спорт і здоров'я людини" за спеціальністю "Фізична реабілітація". Без вимог до стажу роботи

Умови оплати праці

Оплата проводиться згідно посадових окладів, затверджених у тарифікаційних списках та штатному розписі. Аванс до 22 числа поточного місяця, зарплата до 7 числа наступного місяця. Відпустка основна 24 к.д.

Додаткові переваги для працівника

Безкоштовне, благоустроєне місце для проживання, яке обладнала міська влада в колишній будівлі лікарні для тимчасового розміщення осіб, які потребують соціального захисту. Це боксуванні приміщення з окремими туалетом та ванною.