Портал вакансій медичних працівників

Лікар-фізіотерапевт

КОМУНАЛЬНА ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНА УСТАНОВА СЕЛИДІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2022-08-01 до 2023-01-01

Адреса закладу: Донецька обл. місто Селидове, м. Селидове, вул.Московська,43
Контактна особа: Воронкова Світлана Іванівна
06237-74876
[email protected]

Посадові обов’язки

Надання кваліфікованої медичної допомоги населенню по своїй спеціальності у відділенні медичної раебілітаціїї та кабінеті відновного лікування та реабілітації у поліклінічному відділенні. Визначає доцільність застосування фізіотерапевтичних методів при різних захворюваннях. Обирає оптимальний фізіотерапевтичний комплекс. Веде науково обґрунтований облік безпосередніх, найближчих і віддалених результатів лікування. Надає швидку та невідкладну медичну допомогу. Проводить консультації за направленнями лікарів інших спеціальностей. Веде лікарську документацію, працює у МІС, постійно удосконалює свій професійний рівень.

Кваліфікаційні вимоги

Повна вища освіта за напрямком підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа". Спеціалізація з "Фізіотерапії". Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Стаж роботи за фахом має відповідати наявній кваліфікаційній категорії з цієї спеціальності.

Умови оплати праці

Оплата проводиться згідно посадових окладів, затверджених у тарифікаційних списках та штатному розписі. Аванс до 22 числа поточного місяця, зарплата до 7 числа наступного місяця. Відпустка основна 24 к.д.

Додаткові переваги для працівника

Безкоштовне, благоустроєне місце для проживання, яке обладнала міська влада в колишній будівлі лікарні для тимчасового розміщення осіб, які потребують соціального захисту. Це боксуванні приміщення з окремими туалетом та ванною.