Портал вакансій медичних працівників

Лікар фізичної та реабілітаційної медицини

КОМУНАЛЬНА ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНА УСТАНОВА СЕЛИДІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2022-08-01 до 2023-01-01

Адреса закладу: Донецька обл. місто Селидове, м. Селидове, вул.Московська,43
Контактна особа: Воронкова Світлана Іванівна
06237-74876
[email protected]

Посадові обов’язки

Організовує та проводить реабілітаційне обстеження, застосовує методи функціонального оцінювання, застосовує медичні інтервенції, веде лікарську документацію, працює у МІС, постійно удосконалює свій професійний рівень.

Кваліфікаційні вимоги

Спеціалізація за фахом "Фізична та реабілітаційна медицина (інтернатура, курси спеціалізації). Підвищення кваліфікації (курси удосконалення). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про підтвердження/присвоєння кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом має відповідати наявній кваліфікаційній категорії з цієї спеціальності.

Умови оплати праці

Оплата проводиться згідно посадових окладів, затверджених у тарифікаційних списках та штатному розписі. Аванс до 22 числа поточного місяця, зарплата до 7 числа наступного місяця. Відпустка основна 24 к.д.

Додаткові переваги для працівника

Безкоштовне, благоустроєне місце для проживання, яке обладнала міська влада в колишній будівлі лікарні для тимчасового розміщення осіб, які потребують соціального захисту. Це боксуванні приміщення з окремими туалетом та ванною.