Портал вакансій медичних працівників

Лікар-хірург

КОМУНАЛЬНА ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНА УСТАНОВА СЕЛИДІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

Комунальна власність

Вакансія актуальна з 2022-08-01 до 2023-01-01

Адреса закладу: Донецька обл. місто Селидове, м. Селидове, вул.Московська,43
Контактна особа: Воронкова Світлана Іванівна
06237-74876
[email protected]

Посадові обов’язки

Працює в хірургічному відділенні ( в т.ч. операційному блоці), відділенні екстреної медичної допомоги та поліклінічному відділенні. Проводить цілеспрямоване клінічне обстеження хворого. Визначає обсяг лабораторних., рентгенологічних та інших спеціальних досліджень, оцінює їх результати. Проводить диференційну діагностику. Визначає тяжкість стану хворого. Надає невідкладну медичну допомогу хворим при термінальних станах, групових та масових ураженнях. Здійснює нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів. Визначає показання до госпіталізації за профілем захворювання, тактику медикаментозного та оперативного лікування з урахуванням стану хворого, необхідності передопераційної підготовки. Застосовує сучасні методи лікування та диспансеризації хворих хірургічного профілю. Веде лікарську документацію, працює у МІС. Бажано І категорії, досвід роботи на лапароскопічній стійці.

Кваліфікаційні вимоги

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», спеціальністю «Хірургія». Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Стаж роботи за фахом має відповідати наявній кваліфікаційній категорії з цієї спеціальності.

Умови оплати праці

Оплата проводиться згідно посадових окладів, затверджених у тарифікаційних списках та штатному розписі. Аванс до 22 числа поточного місяця, зарплата до 7 числа наступного місяця. Відпустка основна 24 к.д.

Додаткові переваги для працівника

Безкоштовне, благоустроєне місце для проживання, яке обладнала міська влада в колишній будівлі лікарні для тимчасового розміщення осіб, які потребують соціального захисту.. Це боксуванні приміщення з окремими туалетом та ванною.